Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


E-grāmatu lejuplāde
Baigais gads

«BAIGAIS GADS»
rāda boļševismu tādu, kāds tas īstenībā bija: viltū un melos slēpts, spīganas nežēlības pilns, moku un asiņu kārīgs, cietēju vaidu alkstošs, bezgalīgs atriebībā un postā, neaptverams tumsonībā, izsmiekls prātam un godam, zaims tikumam - iznīcības zīme visam tam, ko cilvēce sasniegusi daudzos darba un cīņu gadu tūkstošos.

Lasīt

«BAIGAIS GADS»
vēstī par šausmām un postu, kas 1940. un 1941. gadā vēl reizi piemeklēja latvju tautu, kura kopš neatminamiem laikiem stāv Eiropas sardzē pret Austrumiem, pār ko, arvien saplakdams, laikmetu mijās šļācis gan tatāru ordu uzbrukuma vilnis, gan mēra sērgas trumainais lāsts, gan boļševisma nāvējošais tvans no visas pasaules aizdedzināšanai kurtā ugunsgrēka, un kas nesatricināmā ticībā atbild vislielākām briesmām un vislielākām nelaimēm: «No zemes šīs mēs izauguši esam, mums šajā zemē galvas jānoliek!»Jānis Miezītis «Būt latvietim»

Atsakoties no savas tautības, mēs zaudējam savas saknes. Ja esi piedzimis par latvieti, tu vari savā garā augt liels tikai kā latvietis. Tu nevari būt lielāks krievs par pašiem krieviem vai lielāks anglis par pašiem angļiem. Tev ir dota iespēja pārņemt mūsu senās tautas garīgo mantojumu un attīstīt to tālāk.
Savas tautības apziņa nav vajadzīga tikai vergam.
Lejuplādēt


Jēkabs Daizis «Kosmoss ir atvērts Zemes dzīvei»

Ceturtā grāmata, kuru autors ir veltījis Zemes un Viņpasaules dzīvei un mijiedarbībai, kā arī ļaunuma atklāšanai. «Kosmoss ir atvērts Zemes dzīvei» nozīmē to, ka ir spēki, kas ir gatavi palīdzēt cilvēkiem, tikai jāprot šo palīdzību gūt un izmantot pareizi un ir spēki, kuri visādi traucē cilvēkiem izprast patiesību un uzturēt sakarus ar Augšas spēkiem.LejuplādētVārda dienas
Egita, Emīls, Monvīds
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».