Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


Laikraksts "Latvietis Latvijā"

"Latvietis Latvijā" - ir latviskās pārliecības un latviešu laikraksts.

Kopš atjaunota Latvijas valstiskā neatkarība, ikvienam patriotiski noskaņotam latvietim ir daudz kas pārdomājams - kāda nākotnē būs mūsu valsts, kādu mantojumu atstāsim mūsu bērniem. Tādēļ no 1998. līdz 2005.gadam biedrība "Latvietis" izdeva laikrakstu "Latvietis Latvijā".

Laikraksts neatspoguļoja kādas partijas vai cilvēku grupas ieceres un nostādnes. Mūsu mērķis bija vienot dažādis domājošus latviešus vienam mērķim - latviskai Latvijai, liekot aizmirst nesaskaņas un ķildas, piedot savstarpējos apvainojumus un pārestības.

Piedāvājam iepazīties ar laikraksta archīvu elektroniskā formā. Lūdzu, izvēlēties Jūs interesējošo laikraksta iznākšanas gadu.

Laikraksts pieejams PDF formātā. Lai to lasītu, Microsoft Windows un MacOS lietotājiem jāuzstāda programmatūru Adobe Reader. GNU/Linux lietotājiem, ticamākais, PDF dokumentu atbalsts pieejams sistēmā pēc noklusējuma.

Laikraksta lejuplāde iespējama tikai lapas reģistrētajiem lietotājiem.


1998.gads
1999.gads
2000.gads
2001.gads
2002.gads
2003.gads
2004.gads
2005.gads


Vārda dienas
Margarita, Margrieta
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».