Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


Paziņojums par Izraēlas iebildumiem pret radioraidījumu «Tēvijas laikmets»
07.04.2012

Radio NABA raidījumā «Tēvijas Laikmets» ar Latvijā pazīstamiem vēsturniekiem un sabiedriskiem darbiniekiem tiek diskutēts par vēsturi bez cenzūras un klišejām, runājot arī par noklusētiem tematiem. Izrādās, ka tie nav pieņemami Izraēlas valstij, kuŗas vēsture ir pārpilna ar starptautisko tiesību pārkāpumiem un agresiju – piemēram, bez tiesas un pierādījumiem nogalinot izcilo latviešu lidotāju Herbertu Cukuru, kā arī veicot genocidu pret palestīniešiem.

Izraēla nekad nav uzskatījusi par nepieciešamu un vajadzīgu atvainoties par savu tautiešu izdarītajiem noziegumiem pret citām tautām – arī latviešiem. Izraēlas valsts atļaujas iejaukties suvērēnas valsts plašsaziņas līdzekļu darbībā.

Demokratiskas sabiedrības interesēs ir visiem spēkiem apkaŗot agresīvu valstu mēģinājumus ietekmēt Latvijas plašsaziņas līdzekļu vārda brīvību.

Ierosinām Izraēlas valdībai nevis censties apspiest vārda brīvību Latvijā, bet pievērsties cilvēktiesību jautājumiem savā zemē.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Lolita, Vitolds
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».