Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Vēlies pievienoties?

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


2014. gada 13. janvāra raidījums «Būt latvietim»
13.01.2014

Raidījuma temats - profesionālā izglītība un amatniecība. Vai arvien darbojas profesionālās un audzināšanas pieredzes nodošanas princips nākamajām paaudzēm? Vai vidējās izglītības līmenis šobrīd tiešām uzlabojas? Vai ministrijas doma, ka mācīties amatu ir gandrīz pazemojums, ir pamatojams vai tomēr cilvēkam derētu pirms augstākām skolām apgūt kādu amatu? Vai skolā var iemācīt kādu meistarību, ja no skolām izslēdz attiecīgās jomas meistarus? Vai kvalitātei un meistarībai ir saikne? Amatnieks ir tikai nozare vai misija? Vai varbūt amatniecība ir kā glābēja ārkārtas situācijās? Vai ir lietas, kuras vajadzētu atgriezt izglītības jomā no padomju gadiem un kuras tās varētu būt? Vai nodarbošanās ar amatniecību un līdzīgām profesijām palīdz uzturēt latviskumu?

Raidījumu vada LNSS priekšsēdētājs Edgars Kramiņš, raidījumā piedalās Latvijas amatniecības kameras priekšsēdētāju, Rīgas Tehniskās Universitātes asociēto profesors Vilnis Kazāks.

Ir iespējams lejuplādēt arī MP3 datni, nospiežot šeit.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Ignats, Virgīnija
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».