Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Kas valda valodu, valda prātu

Iespējas tikties ar biedrības vadību

Būt latvietim


2014. gada 17. februāra raidījums «Būt latvietim». Latviešu zemes izpārdošana. Biedrības «Latvietis» sarakste ar Ārlietu ministriju.
17.02.2014

Svarīgākos notikumos apspriežam Lietuvas Neatkarības dienu un tās atspoguļošanu Latvijas plašsaziņas līdzekļos, kāpēc prokuratūra noraidījusi iesniegumu par PBK melīgo sižetu par Lietuvu, par valsts prezidenta Andra Bērziņa izteikumu, ka dzelzceļa līniju likvidācija bijusi viena no lielākajām kļūdām, kas pieļautas Latvijā, kādēļ ASV uzstādīts Staļina piemineklis un par vasaras beigās paredzēto vairāku dienu koncertu Mežaparka lielajā estrādē, kuŗu rīkos Ingūnas Sudrabas kustība «No sirds Latvijai».

Šoreiz divi raidījuma temati. Pirmais no tiem - Latvijas zemes izpārdošana. Kāpēc varētu šķist, ka lielākajai daļai latviešu ir vienalga, ka zeme tiek izpārdota. Vai būtu pareizi domāt, ka zemi jau tāpat prom neaizvedīs? Varbūt var sākt rēķināt, cik naudas vajag, lai nopirktu visu Latvijas zemi? Bet varbūt atkal jāpiemin valstiskā domāšana? Kuri ir tie, kas pērk zemi Latvijā un kāds labums vai ļaunums ir no šādiem ārzemju investoriem? Kāda situācija ir ārzemēs - vai arī tur ir viegli iegādāties lauksaimniecības zemi?

Otrs temats - par biedrības «Latvietis» saraksti ar Ārlietu ministriju par tās publikāciju mājaslapā, kuŗā minēts, ka Herberts Cukurs pats esot Rīgā piedalījies holokaustā. Kā H. Cukurs no lidotāja pārkvalificējās par Arāja komandas dalībnieku un ko viņš tajā darīja? Vai šādam viedoklim būtu jāatrodas Ārlietu ministrijas mājaslapā, kam nevajadzētu atspoguļot kādu konkrētu viedokli?

Raidījumu vada Alvils Bērziņš, piedalās zemnieks Normunds Sakalovskis, Latvijas Kara muzeja pēckara vēstures nodaļas vēsturnieks Jānis Maurītis un Leonards Inkins.

Ir iespējams lejuplādēt arī MP3 datni, nospiežot šeit.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Elva, Elvijs, Elvis, Laimis, Laimonis
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».