Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


2014. gada 25. augusta raidījums «Būt latvietim»
25.08.2014

Raidījumā šoreiz vairāk par mūziku. Intervija ar mūzikas ekspertu Jāni Stundiņu. «Eirovīzija» - vai tajā tiešām uzvar labākie? Kāda veida pasākums ir «Eirovīzija»? Kāds ir «Jaunais vilnis» salīdzinājumā ar Eirovīziju un kāds mērķis, paradumi ir «Jaunā viļņa» konkursā? Ko «Jaunais vilnis» dod Latvijai? No kurienes Aināram Mielavam ir tieši tāda motivācija uzsvērt krievu dziesmas? Kā Latvijā ienāca populārā mūzika? Kas notika ar mūzikas sfēru deviņdesmitajos gados? Kā Raimonds Pauls kļuvis slavens, kāpēc padomju laikā īsti nekas cits nebija populārs? Vai nav tā, ka beidzās padomju laiki un beidzās arī Paula populāritāte? Kāds ir latviešu mūzikas pienesums pasaules mūzikā? Ko ārzemēs nozīmē pie mums izmantotie mūzikas stilu apzīmējumi?

Radio «Merkurs» studijā Gvido Ikaunieks, intervija ar mūzikas ekspertu Jāni Stundiņu.Raidījumu iespējams noklausīties šeit:

Ir iespējams lejuplādēt arī MP3 datni, nospiežot šeit.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Vilhelms, Vilis
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».