Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Vēlies pievienoties?

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


2014. gada 6. oktobra raidījums «Būt latvietim»
06.10.2014

Iepriekšējā raidījumā runājām par kādiem daudzdzīvokļu māju īpašniekiem, kuri nopērk mājas un ar visiem spēkiem cenšas atbrīvoties no to iedzīvotājiem. Kādi ir jaunumi šajā lietā, vai beidzot pastāv iespēja, ka kāds likumīgi aizstāvēs šajās mājās dzīvojošos cilvēkus?
Aizritējušas 12. Saeimas vēlēšanas. Kas notiks tālāk? Vai Latvijas valdību veidos vismaz šķietami latviski spēki jeb tā tiks rusificēta?
Un vēl raidījumā - «Supercilvēka grēksūdze». Dažkārt klajā nāk vispārsteidzošākie dokumenti. Kādu laiku kā no pārpilnības raga bira «orientieri» – slepenas instrukcijas cīņai ar «neformāļiem», t.i., ar demokrātiskajiem spēkiem. Šie papīri bija tapuši VDK dzīlēs un apgabala komiteju nodaļās. Tie izceļas ar piedāvāto metožu cinismu un klaji ieprogrammētu patvaļu: diskriminācija, apmelojumi, iebiedēšana, provokācijas, vardarbība. Piedāvājam jums «Grēksūdzi», kas atspoguļo «šīs pasaules vareno» visaptverošo netikumību.

Šodien raidījumā viesi ir Līga Kupica un Leonards Inkins. Raidījumu vada Alvils Bērziņš.Raidījumu iespējams noklausīties šeit:

Ir iespējams lejuplādēt arī MP3 datni, nospiežot šeit.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Severīns, Urzula
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».