Latvietis

Autorizācija
Lietotājs:
Parole:
 
 

Vēlies pievienoties?

Kas valda valodu, valda prātu

Būt latvietim


2014. gada 29. decembra raidījums «Būt latvietim»
29.12.2014

Raidījumu vada Alvils Bērziņš. Atskats uz to, kas bija 2014. gadā un varētu būt 2015. gadā. Piedalās arī Leonards Inkins un Jānis Saulītis.

Vai 2014. gadā bija vairāk labā vai sliktā? Vai sliktais nav bijis vienlaikus arī brīdinājums? Vai karš Ukrainā dažam labam nešķiet «šovs»? Ukrainā notiek Patriotu «atšaušana» – Valsts neatbalsta brīvprātīgo bataljonus. Vai ukraiņu patrioti nevērsīsies pret savas valsts vadību? Kādā veidā Latvijā savulaik sagrāva zemessardzi? Ukraina atgūs Donbasu, kad Krievija sabruks gabalos. Vai mēs drīkstam vispār vēlēties Krievijas sabrukumu, vai tas nav pretlikumīgi? Vai vispār ir pasaulē valstis, kas pilnībā var sevi kontrolēt? Vai Krieviju var uzskatīt par lielu valsti?
Biedrībai izdevies atdzimt, mirušo vietā piesaistīt jaunus cilvēkus. Ir jaunas, plašākas telpas… Vai negodīga ir visa vara vai tikai atsevišķi tās pārstāvji? Kā radies jēdziens – «5. kolonna»? Žīdu tautas pasaka, no kā radies izteiciens – «ķeriet zagli!».
Kādās administratīvās un krimināllietās bija iesaistīta biedrība? Kā piespiest Ārlietu Ministriju izbeigt H.Cukura apmelošanu? Paņēmiens, kā neļaut uzvarēt taisnībai tiesā – neizskatīt iesniegumu pēc būtības. Kāpēc Ārlietu Ministrijas lapā jāpublicē daiļdarbi? Par ko apsūdz Leonardu Inkinu? Kādi grozījumi ieviesti LKL 78. p.? Kāpēc no tā izmests vārds «apzināti»? Kādā veidā var tautai «aizbāzt muti»? «Naida kurināšana» – dzejisks, nevis juridisks formulējums. Vai (ne)drīkst pārpublicēt darbus no interneta? Kas ir «Providus» eksperti, vai tie nav Sorosa finansēti algotņi? Vai Judins drīkst pārpublicēt naidīgu informāciju?
Ko nozīmē būt laimīgam Jaunajā gadā? Galvenais, ka biedrība arvien vēl pastāv, un tai nav bijis vajadzības mainīt savu programmu. Mūsu darbību nekad vara neatspoguļos pozitīvi!
Mūsu telpas būs jūsu rīcībā visu nākamo gadu, uz veiksmīgu sadarbību!Raidījumu iespējams noklausīties šeit:

Ir iespējams lejuplādēt arī MP3 datni, nospiežot šeit.


Komentāri

Komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji. Lūdzam autorizēties (lapas kreisajā malā) vai reģistrēties.


Vārda dienas
Anrijs, Arkādijs
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
@latvietislv
 
  Versija 2.4.9. © 2005-2017 Biedrība «Latvietis». Visas šī darba tiesības aizsargātas.
Materiālu publicēšana bez saskaņošanas ar mājaslapas īpašnieku aizliegta. Jautājumu un ieteikumu gadījumā lūdzam sazināties ar biedrību «Latvietis».